Rolety Jelenia Góra

ROLETY NADSTAWNE

Termo-Prestige

Znajdująca się w naszej ofercie  Roleta Termo-Prestige firmy Portos, jako jedyna roleta PCV na rynku posiada dwukomorowe ścianki nośne, które zapewniają lepszą izolację termiczną, a ich duża sztywność uniemożliwia uginanie się skrzynki podczas montażu. Roleta występuje w wersji z moskitierą lub bez moskitiery. Istnieje możliwość zastosowania lemeli z aluminium lub PCV. Można wybrać wykonanie wyjścia taśmy oraz klapy rewizyjnej od czoła lub od dołu skrzynki.  
Skrzynkę rolety Termo-Prestige można pozostawić odsłoniętą lub zamówić od zewnątrz i w środku ryflowaną co pozwala na zabudowanie skrzynki z obu stron. Roleta ta może być wyposażona w stalowe uchwyty boczne, długie na całą wysokość skrzynki, co poprawia stabilność rolety.
Podstawowy system zwijania rolety to taśma zwijana do kasety. Można do niej również zastosować silniki elektryczne sterowane za pomocą przełącznika naściennego lub pilotem. Istnieje możliwość zamontowania takich akcesoriów jak czujniki zmierzchu czy programatory czasowe. Rolety Jelenia Góra są solidnie wykonane oraz posiadają wiele możliwości kolorystycznych.
Poza kolorem białym istnieje wiele kolorów oklein skrzynek 

Rolety Jelenia Góra

Rolety Jelenia Góra

Roleta Termo-Prestige może również występować z moskitierą.

Rolety Jelenia Góra

Oprócz rolet nadstawnych posiadamy również rolety zewnętrzne. Nasza firma nie tylko oferuje sprzedaż rolet, ale również profesjonalny montaż. 

Znajdą u Nas Państwo tylko solidne oraz godne uwagi produkty. W ofercie posiadamy również montaż, więc nie muszą się Państwo martwić o błędy lub niedopatrzenia w czasie samodzielnego montażu. W porównaniu do innych firm podejmujemy się najbardziej wymagających zleceń, bo dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu montujemy najbardziej wyszukane pomysły oraz nie sprawia to nam większego problemu. Nowoczesne oraz wymagające projekty to tak naprawdę nasz żywioł i pomysł na nowoczesny design, zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny pomieszczenia.